Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (202 entries)

en: Contact Support
gl_ES: Contactar co soporte

en: The file type that you have tried to import is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: O tipo de arquivo que has intentado cargar no é compatible con este plugin. Por favor, asegúrate de que o teu arquivo é un arquivo <strong>.wpress</strong> que se creou co plugin All-in-One WP migration. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Detalles técnicos </a>

en: Unable to export. Error code: %s. %s
gl_ES: Non se puido exportar. Código de erro: %s. %s

en: Done getting WordPress permalinks settings.
gl_ES: Terminada a obtención dos axustes dos enlaces permanentes de WordPress.

en: Getting WordPress permalinks settings...
gl_ES: Obtendo os axustes dos enlaces permanentes de WordPress...

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
gl_ES: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionalmente, valora o plugin</a>. (Ábrese nunha nova ventá)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opens a new window)<br />
gl_ES: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Restablecer a caché de Avada Fusion Builder</a>. (Ábrese nunha nova ventá)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
gl_ES: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Volver a asinar os shortcodes de Oxygen Builder</a>. (Ábrese nunha nova ventá)<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />
gl_ES: » Os enlaces permanentes están establecidos no valor por defecto. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Por que?</a> (ábrese nunha nova ventá)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />
gl_ES: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Gardar a estrutura dos enlaces permanentes</a>. (Ábrese nunha nova ventá)<br />

en: Done retrieving a list of WordPress database tables.
gl_ES: Realizada a recuperación dunha lista de táboas da base de datos de WordPress.

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
gl_ES: Recuperando unha lista de táboas da base de datos de WordPress...

en: Translate
gl_ES: Traducir

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
gl_ES: » Os enlaces permanentes están configurados por defecto. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Por que?</a> (abre nunha nova ventá)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionalmente, valora o plugin</a>. (abre nunha nova ventá)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
gl_ES: » Os enlaces permanentes están configurados por defecto. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Por que?</a> (abre nunha nova ventá)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Shortcodes de Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (abre nunha nova ventá)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionalmente, valora o plugin</a>. (abre nunha nova ventá)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
gl_ES: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Gardar a estrutura dos enlaces permanentes</a>. (Ábrese nunha nova ventá)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Volver a rexistrar os shortcodes de Oxigen Builder</a>. (Ábrese nunha nova ventá)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionalmente, valora o plugin</a>. (Ábrese nunha nova ventá)

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
gl_ES: Arquivando %d arquivos de medios...<br />%d%% completado

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
gl_ES: Arquivando %d arquivos de contido...<br />%d%% completado

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
gl_ES: Realizada a recuperación dunha lista de arquivos de contido de WordPress.

en: Retrieving a list of WordPress content files...
gl_ES: Recuperando unha lista de arquivos de contido de WordPress...

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
gl_ES: Realizada a recuperación dunha lista de arquivos de medios de WordPress.

en: Retrieving a list of WordPress media files...
gl_ES: Recuperando unha lista de arquivos de medios de WordPress...

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
gl_ES: Non hai espazo suficiente dispoñible no disco.<br />Libera %s de espazo no disco.

en: I have enough disk space
gl_ES: Teño suficiente espacio no disco

en: Done preparing plugins.
gl_ES: Realizada a preparación dos plugins.

en: Preparing plugins...
gl_ES: Preparando plugins…

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
gl_ES: %s non é a última versión. Debes actualizar o plugin antes de poder usalo.

en: Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
gl_ES: A túa copia de seguridade é de PHP 5, pero o sitio ao que a estás importando é PHP 7. Isto pode facer que falle a importación. Detalles técnicos: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
gl_ES: Actualizando a lista de copias de seguridade...

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
gl_ES: <h3>O sitio non pode ser importado</h3><p>Por favor, asegúrate de que o directorio de almacenaxe <strong>%s</strong> ten permisos de lectura e escritura.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Detalles técnicos</a></p>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
gl_ES: <h3>O sitio non pode ser exportado</h3><p>Por favor, asegúrate de que o directorio de almacenaxe <strong>%s</strong> ten permisos de lectura e escritura.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Detalles técnicos</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
gl_ES: <h3>O sitio non pode ser restaurado</h3><p>Por favor, asegúrate de que o directorio de almacenaxe <strong>%s</strong> ten permisos de lectura e escritura.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Detalles técnicos</a></p>

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: All-in-One WP Migration: O teu perfil actual non ten activadas as capacidades de exportación/importación. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
gl_ES: Para elixir un arquivo, por favor, entra dentro da ligazón e fai clic no botón «Explorar».

en: Delete backup
gl_ES: Borrar copia de seguridade

en: Restore backup
gl_ES: Restaurar copia de seguridade

en: Download backup
gl_ES: Descargar copia de seguridade

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
gl_ES: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Gardar a estrutura dos enlaces permanentes</a>. (Ábrese nunha nova ventá)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Opcionalmente, valora o plugin</a>. (Ábrese nunha nova ventá)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
gl_ES: A funcionalidade «Restaurar» está dispoñible nunha <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">extensión de pago</a>.<br />Tamén podes descargar a copia de seguridade e logo usar «Importar desde arquivo».

en: Finish
gl_ES: Finalizar

en: Click to set a label for this backup
gl_ES: Fai clic para establecer unha etiqueta para esta copia de seguridade

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
gl_ES: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Descarga %s</span><em>Tamaño: %s</em></a>

en: Unable to export: %s
gl_ES: Non foi posible exportar: %s

en: Unable to import: %s
gl_ES: Non foi posible importar: %s

en: Unable to import. Error code: %s. %s
gl_ES: Non foi posible importar. Código de erro: %s. %s

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
gl_ES: O proceso de importación sobrescribirá a túa web, incluíndo a base de datos, os medios, os plugins e os temas. Estás seguro que querer seguir?

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Por favor, asegúrate de que o teu arquivo foi exportado usando o plugin <strong>All-in-One WP Migration</strong>. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
gl_ES: O arquivo está corrupto. Segue <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">este artigo</a> para resolver o problema.

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: O teu PHP é de 32-bit. Para importar o teu arquivo, por favor, cambia a túa versión de PHP a 64-bit e inténtao de novo. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
gl_ES: <i class="ai1wm-import-info">A túa copia de seguridade é de PHP 5, pero o sitio ao que a estás importando é PHP 7. Isto podería causar que falle a importación. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Detalles técnicos</a></i>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
gl_ES: O proceso de importación sobrescribirá a túa web incluíndo a base de datos, os medios, os plugins e os temas. Por favor, asegúrate de ter unha copia de seguridade dos teus datos antes de proceder ao seguinte paso.

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
gl_ES: <strong>%s</strong> non é a última versión. Debes <a href="%s">actualizar o plugin</a> antes de poder usalo. <br />

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
gl_ES: O arquivo que estás intentando importar está por riba do límite máximo de tamaño de arquivo de carga de <strong>%s</strong>.<br />Podes eliminar esta restricción comprando a nosa <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">extensión ilimitada</a>.

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: O tipo de arquivo que intentaches cargar non é compatible con este plugin. Por favor, asegúrate de que o teu arquivo é un arquivo <strong>.wpress</strong> que foi creado co plugin All-in-One WP migration. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Detalles técnicos </a>

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
gl_ES: É compatible con WordPress Multisitio a través da nosa extensión multisitio All in One WP Migration. Podes obter unha copia aquí

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
gl_ES: All in One WP Migration non é capaz de crear o arquivo <strong>%s</strong>. Intenta cambiar os permisos da carpeta principal ou envíanos un correo electrónico a <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> para obter axuda.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
gl_ES: All in One WP Migration non é capaz de crear unha carpeta <strong>%s</strong>. Terás que crear esta carpeta e concederlle permisos de lectura/escritura/execución (0777) para que o plugin All in One WP Migration funcione correctamente.

en: or
gl_ES: ou

en: How-to: Increase maximum upload file size
gl_ES: Como aumentar o tamaño máximo de subida de arquivo

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
gl_ES: Tamaño máximo de subida de arquivo: <strong>%s</strong>.

en: The file is too large for this server.
gl_ES: O arquivo é demasiado grande para este servidor.

en: <a href="https://import.wp-migration.com" target="_blank">Get unlimited</a>
gl_ES: <a href="https://import.wp-migration.com" target="_blank">Consigue unlimited</a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
gl_ES: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Como aumentar o tamaño máximo de subida de arquivo</a> o

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
gl_ES: O teu arquivo excede o tamaño máximo de subida para este sitio:<strong>%s</strong><br />%s%s

en: Drag & Drop a backup to import it
gl_ES: Arrastra e solta unha copia de seguridade para importala

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
gl_ES: Exportando base de datos...<br />%d%% completado<br />%s rexistros guardados

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
gl_ES: A restauración de copias de seguridade está dispoñible a través da extensión Unlimited. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Consíguea aquí</a>

en: Preparing to export...
gl_ES: Preparando a exportación...

en: %s ago
gl_ES: fai %s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
gl_ES: O teu ID de compra non é válido, <a href="mailto:support@servmask.com">contacta connosco</a> por favor

en: Are you sure you want to delete this file?
gl_ES: Estás seguro de que queres eliminar este arquivo?

en: Please do not close this browser window or your import will fail
gl_ES: Non peches esta ventá do navegador ou a túa importación fallará

en: Continue
gl_ES: Continuar

en: Proceed
gl_ES: Proceder

en: Stop import
gl_ES: Deter importación

en: Please wait, stopping the import...
gl_ES: Detendo a importación. Espera, por favor...

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
gl_ES: Non se puido deter a importación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
gl_ES: No se puideron preparar os blogs durante a importación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
gl_ES: Non se puido confirmar a importación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
gl_ES: Non se puido iniciar a importación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
gl_ES: Estás seguro de que queres deter a importación do teu sitio?

en: Thanks for submitting your request!
gl_ES: Grazas por enviar a túa petición!

en: Thanks for submitting your feedback!
gl_ES: Grazas por enviarnos os teus comentarios!

en: How may we help you?
gl_ES: Como podemos axudarche?

en: Leave plugin developers any feedback here
gl_ES: Deixa aquí os teus comentarios para os desenvolvedores do plugin

en: Stop export
gl_ES: Deter exportación

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Please wait, stopping the export...
gl_ES: Detendo a exportación. Espera, por favor...

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
gl_ES: Non se puido deter a exportación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
gl_ES: Non se puido executar a exportación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
gl_ES: Non se puido iniciar a exportación. Recarga a páxina e volve a intentalo

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
gl_ES: Estás seguro de que queres deter a exportación do teu sitio?

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido autenticar a clave secreta. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido obter a posición actual do punteiro de %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido realizar o desprazamento de %d en %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido ler o arquivo: %s <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Disco sen espazo suficiente. Non se puido escribir a: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido escribir a: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido abrir %s co modo %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Invalid archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Ruta de arquivo non válida. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido ubicar a ruta do arquivo. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Detalles técnicos</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
gl_ES: Non se puido ubicar a ruta da almacenaxe. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
gl_ES: Estou de acordo en que, cubrindo o formulario de contacto cos meus datos, autorizo a All-in-one WP Migration a usar o meu <strong>email</strong> para responder ás miñas solicitudes de información. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Política de privacidade</a>

en: Done preparing configuration file.
gl_ES: Finalizada a preparación do arquivo de configuración.

en: Preparing configuration file...
gl_ES: Preparando arquivo de configuración...

en: Done archiving configuration file.
gl_ES: Finalizada a almacenaxe do arquivo de configuración.

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
gl_ES: Almacenando arquivo de configuración... <br />%d%% completado

en: Done unpacking archive.
gl_ES: Descomprimir o arquivo realizado.

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
gl_ES: Desempaquetando arquivo...<br />%d%% completo

en: Done archiving database.
gl_ES: Arquivo da base de datos completado.

en: Archiving database...<br />%d%% complete
gl_ES: Arquivo da base de datos...<br />%d%% completado

en: Restoring database...<br />%d%% complete
gl_ES: Restauración completa da base de datos...<br />%d%%

en: Checking extensions compatibility...
gl_ES: Comprobación de compatibilidade de extensións...

en: Done restoring database.
gl_ES: Restaurada a base de datos...

en: Preparing to import...
gl_ES: Preparando a importación...

en: Monthly
gl_ES: Mensual

en: Weekly
gl_ES: Semanal

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar plugins de uso obrigatorio (arquivos)

en: Done activating mu-plugins.
gl_ES: mu-plugins activados.

en: Activating mu-plugins...
gl_ES: Activando mu-plugins...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
gl_ES: <strong>Non</strong> substituír o dominio de correo electrónico (sql)

en: Unrecognized error %s during upload.
gl_ES: Erro %s descoñecido durante a subida.

en: A PHP extension stopped the file upload.
gl_ES: Unha extensión de PHP detivo a subida do arquivo.

en: Failed to write file to disk.
gl_ES: Erro ao escribir o arquivo no disco.

en: Missing a temporary folder.
gl_ES: Falta unha carpeta temporal.

en: Unable to upload the file because %s
gl_ES: Non se pode subir o arquivo porque %s

en: Missing tmp_name in upload file.
gl_ES: Falta tmp_name no arquivo de carga.

en: Missing error key in upload file.
gl_ES: Falta a clave de erro no arquivo subido.

en: Missing upload file.
gl_ES: Falta o arquivo a subir.

en: Done preparing blogs.
gl_ES: Preparar blog realizado.

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
gl_ES: Non se pode importar <strong>WordPress Network</strong> no sitio de WordPress <strong>Simple</strong>.

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
gl_ES: Polo menos <strong>un sitio de WordPress</strong> debe estar presente no arquivo.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
gl_ES: O arquivo debe conter <strong>un WordPress Simple</strong>! Volve a revisar a túa configuración de exportación.

en: Preparing blogs...
gl_ES: Preparando blogs...

en: Something went wrong: %s
gl_ES: Algo saiu mal: %s

en: Please accept feedback term conditions.
gl_ES: Por favor, acepta os termos de condicións para os comentarios.

en: Please enter comments in the text area.
gl_ES: Introduce os comentarios na área de texto.

en: Your email is not valid.
gl_ES: O teu correo non é válido.

en: Feedback type is not valid.
gl_ES: O tipo de comentario non é válido.

en: There is an update available. To update, you must enter your
gl_ES: Hai unha actualización dispoñible. Para actualizar, debes introducir o teu

en: Discard
gl_ES: Descartar

en: Save
gl_ES: Gardar

en: here
gl_ES: aquí

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
gl_ES: Non tes un ID de compra? Podes atopar o teu ID de compra

en: Purchase ID
gl_ES: ID de compra

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
gl_ES: Para actualizar o teu plugin/extensión á versión máis recente, introduce o teu ID de compra a continuación.

en: Enter your Purchase ID
gl_ES: Introduce a túa ID de compra

en: Check for updates
gl_ES: Comprobar actualizacions

note: Description of the plugin
en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
gl_ES: Ferramenta de migración para todos os datos do teu blog. Importa ou Exporta o contido do teu blog cun só clic.

en: Import Site
gl_ES: Importar sitio

en: Get unlimited
gl_ES: Obter ilimitado

en: Import From
gl_ES: Importar de

en: Export Site
gl_ES: Exportar sitio

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
gl_ES: Unha vez que o arquivo se descarga con éxito no teu ordenador, podes importalo a cualquiera dos teus sitios WordPress.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
gl_ES: Fai clic no botón "Exportar" e o arquivo do sitio aparecerá no teu navegador.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
gl_ES: Na sección de axustes avanzados podes configurar con maior precisión a forma de exportar.

en: Quick hints
gl_ES: Consellos rápidos

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
gl_ES: A continuación, podes utilizar a función de importación proporcionada por este plugin para importar o arquivo comprimido a calquera outro sitio WordPress ao que teñas acceso como administrador.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
gl_ES: Esta pantalla permíteche exportar bases de datos, arquivos de medios, temas e plugins coma un arquivo comprimido.

en: Add
gl_ES: Engadir

en: in the database
gl_ES: na base de datos

en: Replace with
gl_ES: Substituír con

en: Find
gl_ES: Buscar

en: Export To
gl_ES: Exportar a

en: File
gl_ES: Arquivo

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar a base de datos (sql)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar os plugins (arquivos)

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar os temas (arquivos)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar a librería de medios (arquivos)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar as revisións dos post

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
gl_ES: <strong>Non</strong> exportar os comentarios spam

en: (click to expand)
gl_ES: (clic para ampliar)

en: Advanced options
gl_ES: Opcións avanzadas

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Send
gl_ES: Enviar

en: Leave plugin developers any feedback here..
gl_ES: Deixa aos desenvolvedores do plugin calquera comentario aquí.

en: Enter your email address..
gl_ES: Introduce o teu enderezo de correo electrónico...

en: I need help with this plugin
gl_ES: Necesito axuda con este plugin

en: I have ideas to improve this plugin
gl_ES: Teño ideas para mellorar este plugin

en: Leave Feedback
gl_ES: Deixa un comentario

en: Create backup
gl_ES: Crear backup

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
gl_ES: Non hai copias de seguridade dispoñibles neste momento, por que non crear agora unha nova?

en: Delete
gl_ES: Borrar

en: Restore
gl_ES: Restaurar

en: Download
gl_ES: Descargar

en: Size
gl_ES: Tamaño

en: Date
gl_ES: Data

en: Name
gl_ES: Nome

en: Your site has been imported successfully!
gl_ES: O teu sitio foi importado correctamente!

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
gl_ES: Restauración %d arquivos ... <br />%d%% completada

en: Renaming exported file...
gl_ES: Renomeando o arquivo exportado...

en: Done exporting database.
gl_ES: Exportación da base de datos realizada.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
gl_ES: Recuperando unha lista de todos os arquivos de WordPress feito.

en: Retrieving a list of all WordPress files...
gl_ES: Recuperando unha lista de todos os arquivos de WordPress...

en: Done creating an empty archive.
gl_ES: Realizada a creación dun arquivo baleiro.

en: Creating an empty archive...
gl_ES: Creando un arquivo baleiro...

en: Backups
gl_ES: Copias de seguridade

en: Import
gl_ES: Importar

en: Export
gl_ES: Exportar

en: Get multisite
gl_ES: Obter multisitio

en: Unable to import
gl_ES: No foi posible importar

en: Unable to export
gl_ES: No foi posible exportar
